تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
مرتبه
تاریخ : جمعه 26 مرداد‌ماه سال 1397مدیرعامل این کارخانه با بیان اینکه علاوه بر کاهش مصرف آب میزان تولید نیز 70درصد افزایش یافته گفت:پیش از اجرای این طرح ها میزان تولید پارچه در کارخانه یک میلیون و 700هزار مترمربع بود اما بعد از اجرای طرح ها این میزان به دو میلیون و 700هزار مترمربع رسید. 

 
عبدالحسین اخوان مقدم نصب افزود: دستگاه آر او یا آب شیرین کن، دستگاه فیلتر پرس برای به صفررساندن آب لجن حاصل از تصفیه شیمیایی، افزایش دور سرعت دستگاهها با هدف رنگرزی بیشتر متراژ پارچه و کاهش مصرف آب و سوخت، استفاده از پساب آب رنگرزی پارچه های روشن برای رنگهای تیره و استفاده از تانک های ذخیره آب بالای هر دستگاه برای استفاده مجدد و خنک سازی دستگاهها از جمله طرح هایی است که در این کارخانه اجرا شده است.
وی با اشاره به اینکه با اجرای این طرح ها سالانه 150هزار مترمکعب آب در این کارخانه صرفه جویی می شود گفت: این طرح ها با همکاری دانشگاهها و متخصصان حوزه آب برای مصرف بهینه آب در این کارخانه انجام شده است.
اخوان مقدم نصب افزود:برای تولید هر یک مترمربع پارچه تا هزار لیتر آب مصرف می شود اما بکارگیری فناوری های روز در این کارخانه باعث شده میزان آب مصرفی به 29 لیتر برسد.برچسب‌ها: آب، اصفهان


کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل