X
تبلیغات
زولا

تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 9 بهمن‌ماه سال 1396

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: در اجرای طرح تولید پوشاک دو موضوع الگو و خرید تضمینی بسیار مهم است، با این حال سرمایه‌گذار کشوری اعلام کرده تعهدی نسبت به خرید تضمینی ندارد.
علی‌رضا شفیع‌زاده ظهر امروز در کارگروه تخصصی اقتصادی و اشتغال چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: مقرر شد طرح تولید پوشاک در پنج استان کشور شامل چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه، همدان، اردبیل و گیلان به‌صورت پایلوت انجام شود.

وی افزود: انجمن صنف پوشاک کشور به‌عنوان سرمایه‌گذار ملی و یک سرمایه‌گذار معرفی شده از هر استانی در اجرای طرح تولید پوشاک مشارکت دارند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه سه فراخوان برگزار شده ولی چندان استقبالی از سوی سرمایه‌گذاران استانی نسبت به طرح تولید پوشاک صورت نگرفته است، ادامه داد: هم‌اکنون مطالعات لازم برای این طرح در 21 روستای استان انجام شده، سالن‌های مورد نیاز این کار آماده شده و سرمایه‌گذار داخلی نیز انتخاب شده است.
  
شفیع‌زاده با بیان اینکه در اجرای طرح تولید پوشاک دو موضوع مدل و خرید تضمینی بسیار مهم است، عنوان داشت: با این حال سرمایه‌گذار کشوری اعلام کرده تعهدی نسبت به خرید تضمینی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: مراحل اولیه اجرای طرح تولید پوشاک در پنج استان کشور انجام شده ولی همگی در بحث خرید تضمینی تولیدات به مشکل برخورد کرده‌اند.

کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل