تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 9 بهمن‌ماه سال 1396

مدیر کل دفتر صنایع نساجی و پوشاک با اشاره به نیاز ۵۱۰ هزارتنی سالانه کشور به پوشاک گفت: حدود ۳۱۰ هزارتن از نیاز کشور به پوشاک در داخل تولید و ۲۰۰ هزارتن دیگر از طریق واردات رسمی یا قاچاق تامین می‌شود.

افسانه محرابی افزود: ارزش پوشاک مورد نیاز کشور در سال 32 هزار میلیارد تومان برآورد می شود که فقط 22 هزار میلیارد تومان معادل 70 درصد آن در داخل تولید می شود .  
وی گفت : صنایع نساجی و پوشاک با 9800 واحد صنعتی از الیاف تا پوشاک ، 11 درصد از کل صنایع ، 280 هزار اشتغال صنعتی و 5 درصد کل سرمایه گذاری صنعت کشور معادل 90 هزار میلیارد ریال را در اختیار دارد .
محرابی با بیان اینکه حداقل 40 درصد از صنایع نساجی و پوشاک کشور معادل حدود 4 هزار واحد نیازمند نوسازی و بازسازی است افزود : هرچند تعداد انگشت شماری از واحدها به ماشین آلات 2017 مجهز شده اند اما فناوری حدود 60 درصد واحدهای دیگر هم صد درصد به روز نیست.
مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک گفت : اغلب بنگاهها مشکل دارند و صنعت پوشاک برای جهانی شدن و تولید محصولات رقابتی با کیفیت بالا علاوه بر آموزش نیروی انسانی ، کاهش هزینه ها ، افزایش بهره وری و استفاده از مواد اولیه مرغوب نیازمند استفاده از ماشین آلات جدید و فناوری روز است .
محرابی افزود : بیشتر نیاز ما به بازسازی و نوسازی در صنعت نساجی و پوشاک مربوط به زنجیره قبل از پوشاک از جمله نخ و رنگرزی است و برخلاف نساجی در بخش پوشاک عمده نیاز ما ایجاد واحدهای پوشاک با فناوریهای روز دنیا است.

کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل