تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 8 آذر‌ماه سال 1396

یشرفت صنعت رباتیک و رایانه در حال متحول‌سازی صنعت پوشاک است و انتظار می رود بتوان از این طریق انواع البسه را در مدتی کم، با قیمت پایین و تیراژ میلیونی تولید کرد.

تک اکسپلور نوشت: شرکت رباتیک SoftWear Automation در آتلانتا که ربات های خیاط تولید می کند در خط مقدم خودکار سازی این صنعت قرار دارد.  ربات Sewbot توسط این شرکت تولید شده، در کارخانه ای در آرکانزاس نصب شده و قرار است از سال آینده برای تولید پوشاک متنوع به کار گرفته شود. این کارخانه با نصب این ربات می تواند هر سال انواع تی شرت را در تیراژ بی سابقه ۱.۲ میلیون واحد تولید کند.
یک شرکت تولیدی لباس چینی به نام Tianyuan Garments هم قصد دارد از ربات یاد شده از سال ۲۰۱۸ استفاده کند. ربات های یادشده کاملا خودکار هستند و با نصب آنها در هر خط تولید لباس به تنها حضور سه تا پنج انسان نیاز خواهد بود.
دقت دوخت این ربات به نیم میلیمتر می رسد و لذا قابلیت آن از مجرب ترین و کارکشته ترین خیاط ها بیشتر است. با استفاده از ربات Sewbot می توان لباس هایی بسیار ظریف نیز تولید کرد.
همه ساله در جهان بیش از ۱۱ میلیارد تی شرت به فروش می رسد و از این طریق می توان پاسخگوی نیاز فزاینده بازار به انواع البسه نیز بود.

کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل