تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 3 مهر‌ماه سال 1396

مجیدعباسی عضو شورا گزارشی از سفر خود به تهران در رابطه با مشکلات کارخانه نساجی و برگزاری جلسات ارائه داد و گفت: یکی از بدهی‌ها و دیونی که بر گردن کارخانه نساجی است، بدهی آن به سازمان گسترش و نوسازی است که مبلغ آن حدود 15 میلیارد تومان است و یک رقم 1.6 میلیارد تومانی هم وجود دارد که هنوز موعد سررسید آن نرسیده است.
مجیدعباسی افزود: این بدهی از سال 88 به عنوان نوسازی ناوگان نساجی داده شد که تقریباً بعد از یک هفته شهرداری قائم‌شهر کارخانه را خرید.
  
وی تصریح کرد: زمانی که شهرداری، شرکت نساجی را خریداری کرد، جزو دیونی بود که پرداخت آن را پذیرفت ولی سازمان گسترش،  6 میلیارد را به‌صورت چک و بقیه سند دفتری را برگشت داده و اقدام قانونی کردند.

این عضو شورا با بیان اینکه یک‌ماه فرصت گرفتیم تا چگونگی پرداخت طلب به سازمان گسترش را اعلام کنیم، اظهار کرد: اگر بنا به اجرای قانونی باشد سازمان گسترش مبادرت به ضبط و تأمین اموال نساجی می‌کند.

عباسی در پایان گفت: نساجی با یک رقم  30 میلیارد تومانی و بدهی 40 میلیارد تومانی در مجموع 70 میلیون تومان توسط شهرداری خریداری شد و سازمان گسترش نوسازی تنها یکی از طلب‌کاران نساجی است.

کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل