gdl.rozblog.com
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
مرتبه
تاریخ : سه‌شنبه 30 خرداد‌ماه سال 1396
با این تصمیم جدید مسئولان، باید فاتحه صنعت پوشاک و نساجی ایران را خواند و این در حالی است که صنعت نساجی در حال حاضر هم به دلیل رکود بازار نابود شده و ورشکسته است
امیر قدیمی نژاد، رییس اتحادیه طاقه فروشان پارچه، بیان داشت: بازار پارچه در رکود کامل به سر می برد و خرید و فروش کاهش یافته است علاوه بر آن، تصمیم جدیدی که مسئولین در رابطه با پایین آوردن تعرفه گمرکی واردات پوشاک از 200 درصد به 55 درصد گرفته اند شرایط برای بازار پارچه و پوشاک را سخت تر کرده است.  قدیمی نژاد تصریح کرد: ما بارها به ارگان‌های مختلف از جمله وزارت صنعت نامه ارسال کرده و تقاضا کردیم که به طریقی جلوی قاچاق پوشاک را بگیرید اما آن‌ها تعرفه واردات پوشاک را پایین آوردند!

وی افزود: با این اقدام هیچ تولیدکننده ای رقبت به تولید پوشاک نخواهد داشت و ترجیح می دهد که به جای تولید، سرمایه اش را به واردات پوشاک اختصاص دهد، در حال حاضر  واردات چیزی در حدود 70 درصد بازار پوشاک را به خود اختصاص داده و مسلما با این تصمیم سهم تولید داخل در بازار کمتر می شود.

وی تصریح کرد: از آن جایی که فعالیت صنف ما نیز تهیه پارچه برای تولیدکنندگان است، بنابراین با این تصمیم جدید مسئولان، باید فاتحه صنعت پوشاک و نساجی ایران را خواند و این در حالی است که صنعت نساجی در حال حاضر هم به دلیل رکود بازار نابود شده و ورشکسته است.

رییس اتحادیه بنکداران و طاقه فروشان پارچه اضافه کرد: همین الان به دلیل رکود بازار چیزی در حدود 50 درصد چک‌ها برگشت می خورد. بدون شک با افزایش واردات بیشتر مشکلات این صنف بیشتر هم می شود.برچسب‌ها: نساجی، پوشاک، واردات


کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل