gdl.rozblog.com
X
تبلیغات
رایتل

تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از اعلام آمادگی سرمایه‌گذاری یک شرکت مادرتخصصی ترکیه در بخش‌های تراکتورسازی، پوشاک و صنایع نساجی در این استان خبر داد.  علی منتظری عصر امروز در جلسه سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به سفر هیأت سرمایه‌گذاری کشور ترکیه به این استان اظهار کرد: سرمایه‌گذاران خارجی برای احداث واحدهای مختلف در گیلان اعلام آمادگی کردند.

وی ادامه داد: در جریان سفر سرمایه‌گذاران یک شرکت مادرتخصصی کشور ترکیه به گیلان برنامه‌ریزی‌های مقدماتی برای ورود سرمایه‌گذاران این کشور به استان فراهم شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از آمادگی شرکت مادرتخصصی ترکیه برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های تراکتورسازی، پوشاک و صنایع نساجی، پتروشیمی و ... در استان خبر داد و بیان کرد: صنایع توانمندی در حوزه تولید داروهای ضد سرطانی، فولادی، سلولزی و معدنی در گیلان فعالیت می‌کنند.

منتظری با بیان اینکه صنایع نساجی، شیمیایی، تولید قطعات خودرو و ... در گیلان استقرار دارند، تصریح کرد: تولیدات صنعتی استان به کشورهای مختلف صادر می‌شود و این واحدها توانایی همکاری مستقیم با سرمایه‌گذاران خارجی در بخش تولید و صادرات را دارند.

وی به نزدیکی گیلان به کشورهای سی.آی.اس اشاره کرد و گفت: وجود مرزهای آبی، هوایی و خاکی با کشورهای همسایه، بندرگاه‌های فعال با ظرفیت گسترده، منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی انزلی و فرودگاه بین‌المللی از مهم‌ترین قابلیت‌ها و جاذبه‌های سرمایه‌گذاری در استان است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، کمک به توسعه صنعتی و تفکر افزایش مشارکت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی را از اهداف این سازمان در استان دانست و یادآور شد: آمادگی همکاری با سرمایه‌گذاران به منظور رشد سرمایه‌گذاری و افزایش اشتغال در گیلان را داریم.

کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل